Anycubic Kobra S1 Combo
2in1 nyomtató és Multi Material System - Multicolor nyomtatás profi szinten
252.006 Ft 288.965 Ft -13%
(27% ÁFÁ-val - Szállítási díjak)
Tulajdonságok és előnyök
- 250 x 250 x 250 mm-es építési volumen
- Intelligens Filament kezelés
- Intelligens AI-alapú felügyelet
- Felhasználóbarát kezelés
Ehhez az árucikkhez illő termékeket keres?
Cikkszám: ANY-KS1CBK0A-O, Tartalom: 1 szett, EAN: 6974662351005
Termék információk és technikai adatok
- Cikkszám: ANY-KS1CBK0A-O
- Gyártói szám: KS1CBK0A-O
- Márka (Gyártó): Anycubic
- Tartalom: 1 szett
- Terméktípus: 3D nyomtató
- Fúvóka forma: Egyebek
- Felépítés: Összeépített
- Nyomtatási technológia: FFF - FDM - LPD
- Nyomtató-Display: Touch - Display
- Támogatott operációs rendszerek: Windows (7 +), Mac OS X (10.7 +)
- Extruder típusa: Direct Drive Extruder
- Extruderek száma: Single
- Támogatott formátumok (Slicer): STL, OBJ, 3MF
- Fűtött tárgyasztal: igen
- Fűtött nyomtatótér: nem
- Filament átmérő: 1,75 mm
- Nyomtatótér [HxSZxM]: 250 x 250 x 250 mm
Leírás
Az Anycubic Kobra S1 Combo a csúcstechnológiát és a lenyűgöző sokoldalúságot ötvözi, hogy a lehető legjobban támogassa minden kreatív projektjét. Ez a csúcstechnológiás készülék a Kobra S1 nyomtató és az innovatív ACE Pro tökéletes kombinációja, amely többszínű nyomtatást, intelligens szárítást és fejlett anyagtámogatást kínál Önnek egy csomagban.
► Kobra S1
A Kobra S1 olyan funkciókat kínál, amelyek túlmutatnak a hagyományos Single- és Multi-Color nyomtatókon. Támogatja a többszínű nyomtatást, az aktív szárítást és az olyan nagy teljesítményű anyagok feldolgozását, mint az ABS és az ASA. A zárt CoreXY- és a portálszerkezet alkalmazása stabilitást és pontosságot biztosít.
Ultranagy sebességű nyomtatás, amely inspirál
A zárt CoreXY szerkezet és a stabil Kobra OS rendszer kombinációja biztosítja, hogy a nyomtatófej nagy sebességnél is stabil maradjon.
A rendkívül stabil szerkezet és a Dual-Motor-meghajtás jelentősen csökkenti a nyomtatási folyamat során fellépő remegést. Ezáltal az extruder pontosabban tud dolgozni, a nyomtatási folyamat simábbá válik, és a nyomtatott modell részletesebb struktúrája javul.
- Intelligens rezgéskompenzáció: Az intelligens rezgéskompenzáció a beépített gyorsulásérzékelőnek köszönhetően automatikusan felismeri a nyomtató rezonanciafrekvenciáit. Ez lehetővé teszi a rezonanciaminták teljes kiküszöbölését.
- Automatikus Flow-kalibráció: természetesebb és egyenletesebb modellfelületet biztosít a Filamentek extrudálásának pontos beállításával. Ugyanakkor a funkció minimalizálja a modell sarkaiban lévő felesleges anyagot, és csökkenti a virtuális anyagpazarlást.
320 °C All-Metal-Hotend
A Kobra S1 egy, akár 320 °C-os hőmérsékletet elérő All-Metal-Hotend-el rendelkezik, valamint egy fűtött nyomtatólappal, amely akár 120 °C-os hőmérsékletet is elérhet. Ez azt jelenti, hogy olyan nagy teljesítményű anyagok, mint az ABS és az ASA, gond nélkül feldolgozhatók.
A szerszámmentes gyorscserés Hotend-kialakítással könnyedén válthat a különböző Hotend-átmérők és -specifikációk között is.
LeviQ 3.0 automatikus szintezés
A LeviQ 3.0 automatikus szintezőrendszerrel a nyomtató elvégzi Ön helyett a szintezést - beleértve a rezgéskompenzációt is.
Hogyan kell használni? Egy gyerekjáték!
A 4,3 hüvelykes Flip-érintőképernyő egyértelmű vezérlést biztosít: az intuitív kezelőfelületen valós időben állíthat be minden nyomtatási paramétert.
Csendes működés
Az optimalizált légáramlásnak, a csendes ventilátoroknak és a CoreXY architektúrának köszönhetően a zajszint 48 dB alatt marad - erőteljes teljesítmény, amely nem változtatja zajos műhellyé csendes otthonát.
AI-vezérelt funkciók
- Intelligens hibaérzékelés: A "spagetti" anomáliák a vizuális algoritmusoknak köszönhetően azonnal felismerhetők és a felhasználó azonnal értesül
- Szíjfeszültség-ellenőrzés: A rendszer valós időben figyeli a szíjfeszültséget, villámgyorsan felismeri az anomáliákat és időben figyelmeztet rájuk
- Áramkimaradás vagy a Filamentek vége esetén: Az intelligens folytatás funkciónak köszönhetően a megszakítások után ott folytathatja, ahol abbahagyta - nincs elvesztegetett idő, nincs elvesztegetett anyag.
További jellemzők:
- 95 %-ban előre összeszerelve a zökkenőmentes indítás érdekében
- Zárt kialakítás
- Korszerű, kettős Dual-Gear extrudálási technológia, aerospace-grade kerámia kompozit extruderrel - kivételes hőállóság és rendkívül sima, alacsony súrlódású felület
- A nyomtatási maradékok könnyű eltávolítása a nyomtató elülső rekeszébe integrált speciális tisztítócsatornának köszönhetően
- 1 + 1 + 1 Cooling System
- A beépített aktívszenes levegőszűrő rendszer hatékonyan semlegesíti a nyomtatási szagokat
- Új, Orca szoftveren alapuló Anycubic Slicer Next szoftver
- Multi-disk Management System
- Felhasználóbarát alkalmazásvezérlés mobiltelefonon vagy számítógépen keresztül, távfelügyelet és Timelapse-Video-k
- Anyagjavaslatok és automatikus beállítások a legjobb nyomtatási eredmények biztosítása érdekében.
► ACE Pro Multimaterial System
Az Anycubic Color Engine Pro (ACE Pro) lehetővé teszi több anyag egyidejű nyomtatását, összetett tárgyak létrehozását színes kombinációkban, valamint idő- és erőforrás-megtakarítást.
► Kompatibilis Filament tekercsek:
- Tekercs átmérője 195-200 mm,
- Tekercs szélessége 60-68 mm.
Egyszerre 4-8 különböző színnel nyomtathat
A 4 rendelkezésre álló tekercs nyílással az automatikus Multicolor- anyagrendszer egyszerre akár 4 különböző színt is képes felvenni, hogy optimálisan támogassa a többszínű nyomtatást. Egy további ACE rendszerrel akár 8 színű nyomtatást is megvalósíthat széles színválasztékkal.
Hogyan működik a többszínű nyomtatás a Color Engine Pro-val?
A kívánt színek a nyomtatási folyamat során automatikusan átkapcsolódnak az Ön Slice-beállításainak megfelelően, és a megfelelő anyagok a nyomtatóhoz kerülnek. Ilyen egyszerű ez!
Aktív szárítási funkció a nagyobb nyomtatási sikerért
Az ACE Pro kettős 200 wattos PTC fűtőelemet használ a Filamentek aktív és egyenletes szárításához a nyomtatási folyamat során. A fűtőmodult két nagy teljesítményű ventilátor támogatja, amelyek 360°-os meleg levegő keringetést biztosítanak.
Legyen szó PLA-ról, ABS-ről vagy PETG-ről - az ACE PRO a különböző Filamentekhez megfelelő nedvességtartalom-beállításokkal rendelkezik. Önnek csak ki kell választania a kívánt Filamenttípust, a többi pedig magától megy.
Szárítás nyomtatás közben vagy Filamentek tárolása során
Felejtse el a további szárítókat - az ACE PRO mindent elintéz Ön helyett. A rendszer biztosítja, hogy a Filamentjei éjjel-nappal optimálisan száradjanak, még nyomtatás közben is. Ez kevesebb erőfeszítést jelent az Ön számára, és növeli a termelékenységét!
A szárítási funkció természetesen a teljes nyomtatási folyamat során használható, hogy mindig nedvességmentes Filamentek álljanak rendelkezésre. A Sealed Space kialakításának köszönhetően a Color Engine Pro a Filamentek biztonságos és gondos tárolására is használható.
Kialakítás csavarodás elleni védelemmel
Az Anycubic Color Engine Pro négy kimeneti vonalon keresztül párhuzamosan csatlakozik az extruderhez. Mivel minden egyes Filament nyílásnak saját kimeneti vonala van, a színváltáskor nem kell a kimeneti vezetékben lévő összes Filament huzalt visszatekerni az orsóra, hanem csak azt a részt, amelyik az extruder belső kamrájába kerül vissza. Ez egyrészt csökkenti az összegabalyodásának lehetőségét, másrészt megakadályozza, hogy az anyag egy pillanat alatt elfogyjon.
Az ACE PRO beépített pufferrendszerrel is fel van szerelve, amely gyorsan felismeri a csomókat vagy eltömődéseket. Probléma esetén a nyomtató automatikusan szünetet tart és értesíti Önt a hibáról, hogy a lehető leggyorsabban és legmegfelelőbben reagálhasson.
Zökkenőmentes anyagváltás
A nyomtatás megkezdése előtt adja meg a Filamentek adatait: Ha egy tekercs elfogyott, a rendszer zökkenőmentesen átvált egy másik, azonos anyagú és színű tekercsre. Így a nyomtatási folyamat nem szakad meg, és Ön tökéletes eredményeknek örülhet.
A csomag tartalma:
- Anycubic Kobra S1
- Anycubic ACE PRO
- 1 x Spool Holder
- 1 x Signalkabel
- 4 x Filament Tube
- 2 x Hálózati kábel
- 1 x Anti-Blocking Modul
- 2 x M2.5x25 csavar
- 2 x M3x6 csavar
- 1 x U-Disc
- 1 x Filament Sample
- 1 x Nozzle Cleaner
- 1 x Kenőzsír
- 1 x Aktív szén
- 1 x Nozzle Cleaning Modul
- 1 x Nozzle Silicone Part
- 2 x Kábelgyűjtő
- Hatszögletű csatlakozások (2.5, 2.0, 1.5)
Műszaki adatok:
A készülék méretei | 400x410x490 mm |
Nettó tömeg | 18 kg |
Építési volumen | 250x250x250 mm |
Jav. Nyomtatási sebesség | ≤ 300 mm/s |
Max. nyomtatási sebesség | ≤ 600 mm/s |
Max. gyorsulás | ≤ 20000 mm/s² |
Fűtött ágy hőmérséklet | 120 °C |
Max nyomtatási hőmérséklet | 320 °C |
Extruder | Dual-Gear extrudálási technológia 1,75 mm |
Fúvóka | 0,4 mm (alapértelmezett); 0,2/0,6/0,8 mm opcionális |
Nyomtatási platform | P.E.I |
Készülék Display | 4,3 hüvelykes kapacitív Touchscreen, 800 x 480 pixel |
Interface | USB, WiFi, felhő |
Slicer | Anycubic Slicer, Prusa Slicer, Cura |
Slicer formátumok | STL, OBJ, 3MF |
Jellemzők | LED lámpa automatikus szintezés Rezgés kompenzáció Flow Kalibrierung Kamera Spaghetti Detection Part Skipping Filamentsensor Sleep Mode |
Feszültség, teljesítmény | 100-120~ (500 W) 200-240 ~ (1500 W) |
Termékvideó:
Anycubic Kobra S1 Combo Kérdések és Válaszok
Vásárlói vélemények
1 Vásárlói vélemény magyar nyelven: Anycubic Kobra S1 Combo
11 vásárlói vélemény más nyelven
5 csillag | | 11 | (55%) |
---|---|---|---|
4 csillag | | 2 | (10%) |
3 csillag | | 2 | (10%) |
2 csillag | | 3 | (15%) |
1 csillag | | 2 | (10%) |
20 értékelés
1 vásárlói vélemény magyar nyelven
11 vásárlói vélemény más nyelven
Hasonló termékek:
Vásárlók, akik "Kobra S1 Combo" terméket rendeltek, a következőket vásárolták meg még:
Magazinunkból:
3DJake felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 22.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 10.050 termék
Best ever
5 csillaggal5értékelt.
We have tried it out and want more from it, maybe the color change makes a lot of print poop but worth the result.
Ez az értékelés hasznos volt az Ön számára? (0) (1)